Kripto Varlıklar ile İşlem | TrendFX

YATIRIM ARAÇLARI

Günlük 5 Trilyon doları aşan hacmi ile manipüle edilemeyen dünyanın en büyük piyasası forex, size bir çok yatırım aracı sunuyor. Yatırımlarınızın güvende tutulduğu bu piyasada paranızı nasıl değerlendirebileceğinize ve bu piyasa hakkında merak ettiklerinize TrendFX cevap veriyor!

Kripto Varlıklar ile İşlem

Kripto Varlıklar ile İşlem

TrendFX tüm yatırımcılarına en çok rağbet gören dijital varlıklar üzerinden 7/24 işlem yapabilme imkanını sunuyor. Kripto varlıklar artık insanların çoğu için geleneksel ve popüler yatırım tercihleri olarak görülüyor. Kripto varlıklara güç veren teknolojinin amacı insanların bankalara ya da diğer finansal kuruluşlara ihtiyaç duymadan satın alma, yatırım ve borsa işlemleri yapabilmelerini sağlamak. Kripto varlıkların fiyatları oldukça değişken olup, her işlemcinin pörtföyüne kazanç sağlayabilir niteliktedir.

Kripto varlıklar fiziksel olmayıp, veri olarak sağlanan elektronik ve dijital varlıklardır. Kripto varlığın kontrolünü sağlayan teknoloji, değerinin büyük bir kısmını oluşturmakta olup, varlığın doğrulanması ve transfer işlemlerinin güvenliğine de yeni bir teknoloji getirmektedir.

İlk sunulan kripto varlık Btcoin olup, bugün diğer tüm kripto varlıkların standartlarını belirlemede kendilerini kıyasladıkları varlık birimidir. Aynı aşamaları takip ederek ortaya çıkan Ltecoin ile kripto varlık pazarının zirvesindeki 2 isim olmuşlardır.

Bunların dışında yüksek derecede talep görüp kendi piyasası olan diğer Kripto varlıklar da bulunmaktadır.

Piyasası ve işlem hacmi yüksek kripto varlıklar ile TrendFX üzerinden 7/24 işlem yapabilir ve başka hiçbir kripto varlık aracısının sağlamayacağı koşullarda işlemlerinizin keyfini sürebilirsiniz.

Kripto varlık işlemleri için neden TrendFX?

TrendFX, işlemlerden komisyon almayarak kazancınızı daha karlı hale getiren, rekabet gücü yüksek seçenekler sunar. TrendFX üzerinden işlem yaptığınızda dijital varlığın değerindeki değişiklikler üzerinden işlem yaparsınız ve onu gerçekten satın almış olmazsınız. TrendFX ile yaptığınız işlemlerinizde size %100 güvenilir brokerlerle iş yapma güvencesi verilir. Bugün kripto varlıklar ile yapacağınız işlemleri piyasadaki normal kripto varlık borsaları yerine neden TrendFX üzerinden yapmanız gerektiğini ve avantajları şu şekilde sıraladık;

  • İşleme 100 dolar kadar az bir miktarla başlama şansı
  • Piyasalarda en çok rağbet gören kripto varlıklar üzerinden kazanç elde etme
  • 5:1 Oranında kaldıraç
  • 5/24 canlı yardım ve destek hizmeti
  • Dünyadaki tüm yatırımcıların sevdiği MetaTrader4 işlem platformu ile işlem yapma
  • MetaTrader4 işlem Platformu ios ve Android mobil uygulamaları